Кошик 0
Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
+38(067) 27-40-200 +38(095) 27-40-200 Замовити дзвінок

Спортивні окуляри Scott

Спортивні окуляри Scott

Компанія Scott народилася з ініціативи талановитої людини, яка бажає привнести щось нове і досконале в спорт. Ед Скотт, який був одночасно шанувальником лижного спорту і талановитим інженером в 1958 році заснував свою власну компанію і викликав справжній фурор в гірськолижному спорті. Він створив алюмінієві лижні палиці, які за всіма параметрами перевершували використовувалися раніше бамбукові і сталеві. Через пару років бренд Scott став лідером в сфері інвентарю для гірськолижного спорту.

На сьогоднішній день компанія відома як надійний виробник велосипедів, велосипедних аксесуарів, інвентарю для мотокросу і різних спортивних аксесуарів. Особливої ​​уваги варті спортивні окуляри Scott, розробка яких свого часу принесла компанії загальне визнання. Окуляри для спорту зручні, надійні і практичні і все це одягнене в стильний ефектний дизайн.

Для створення колекцій очок на виробництві використовують особливі лінзи, які не тільки чудово відображають сонячні промені і поглинають шкідливі для сітківки випромінювання, але і відмінно захищають від вітру, пилу, снігу і дощу. Спортивні окуляри Scott за своїм дизайном більше нагадують професійні спортивні маски, добре закривають очі і обличчя.

В асортименті брендових окулярів Scott представлені моделі з різними кольорами лінз. Кожен з квітів спрямований на адаптацію до певних погодних умов:

  • Помаранчеві і жовті лінзи покращують видимість при поганій освітленості, дозволяючи відмінно бачити всі дефекти місцевості;
  • Мідні лінзи стануть відмінним вибором для носіння в похмуру погоду;
  • Затемнені лінзи допоможуть зберегти оптимальну видимість і захистити очі при яскравому сонячному світлі і відблисках;
  • Рожевий колір лінз підходять для шкарпетки в умовах слабкої освітленості - на світанку або заході;
  • Зелені лінзи одночасно захищають очі від яскравих сонячних відблисків і покращують якість видимості при підвищеній хмарності.

Також в лінійці очок для спорту представлені моделі і з іншими відтінками лінз, що дозволяє підібрати ідеальний аксесуар виходячи з основних потреб користувача.

Коментарі