Кошик 0
Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
+38(067) 27-40-200 +38(095) 27-40-200 Замовити дзвінок

Спортивні окуляри Matrix

Спортивні окуляри Matrix

Бренд Matrix входить до складу великого міжнародного холдингу Yingchang, який акцентує свої виробничі потужності на створенні сучасної інноваційної оптики високої якості. Спортивні окуляри Matrix відрізняються не тільки ефектним дизайном, але і відмінними експлуатаційними властивостями, що дозволяють використовувати їх в самих екстремальних умовах.

Основний асортимент компанії Matrix складається з очок з поляризаційними лінзами, які відмінно відображають відблиски і яскраві сонячні промені, забезпечую відмінну видимість і оптичну коректність при будь-якій погоді. Також спеціальна багатошарова структура лінз забезпечує повне поглинання шкідливого для очей випромінювання.

Для створення оправ використовуються спеціальні легкі полімерні матеріали, що гарантують стійкість до механічних пошкоджень. Полегшений корпус очок для спорту абсолютно невідчутний під час шкарпетки, при цьому він надійно прилягає до голови, захищаючи очі від світла, вітру, пилу і інших погодних проявів. У колекції представлені окуляри різних розмірів, що дозволяють підібрати аксесуар під будь-який обсяг голови.

Ще однією особливістю бренду є постійний моніторинг особливостей будови черепа сучасних європейців для створення максимально анатомічно правильних моделей, здатних забезпечити високий рівень комфорту і безпеки. Також не можна обділити увагою проходження останніх модних тенденцій - нові колекції очок Matrix відображають дух свого часу і ідеально підходять не тільки для занять спортом, а й для повсякденного носіння.

Вибираючи окуляри для спорту Matrix - ви робите вибір на користь перевіреного часом якості, одягненого в сучасну модну оболонку. А співвідношення ціни і характеристик флагманських моделей очок Matrix є одним з кращих на ринку спортивних аксесуарів.

Коментарі