Кошик 0
Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
+38(067) 27-40-200 +38(095) 27-40-200 Замовити дзвінок

Спортивні окуляри Hi-Tec

Спортивні окуляри Hi-Tec

Англійська компанія Hi-Tec була заснована більш 30-ти років тому в далекому 1974 році. Спеціалізувалася компанія на виробництві зручної та надійної взуття для жінок і чоловіків, які користуються активний спосіб життя, спорт і туризм. За весь час існування компанія зуміла зарекомендувати себе як надійний, вимогливий до якості і деталей виробник товарів для різних видів спорту - гольфу, бігу, тенісу, велотреку, а також для альпінізму і активного туризму.

У 2001 році компанія Hi-Tec зробила новий виток в напрямку своєї діяльності і запустила колекцію спортивних сонцезахисних окулярів і масок для гірськолижного спорту. Окуляри для спорту Hi-Tec прекрасно підходять як для професійних спортсменів з високими запитами і вимогу до якості оптики, так і для любителів активного способу життя.

Продукція Hi-Tec виготовляється з безпечних матеріалів з високим ступенем захисту, завдяки чому може використовуватися в будь-яких, навіть екстремальних умовах. Сучасне виробництво компанії інтегрує в свої розробки інноваційні технології, що дозволяють створювати окуляри, відповідні актуальним запитам і прогресу в спортивній індустрії.

На особливу увагу заслуговує футуристичний дизайн очок, повністю виправдовує назву бренду. Спеціальні покриття лінз не тільки є прикрасою кожної пари, а й служать для коригування оптичних спотворень в різних умовах видимості. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися точною передачею кольорів, а також розмірів і форм предметів без спотворення навіть при яскравому сонячному світлі або при швидкій їзді на велосипеді.

Окуляри для спорту Hi-Tec - це вибір на користь якості, надійності, безпеки і стильного дизайну за вигідною ціною, доступною масовому покупцеві.

Коментарі