Кошик 0
Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
+38(067) 27-40-200 +38(095) 27-40-200 Замовити дзвінок

Спортивні окуляри Dunlop

Спортивні окуляри Dunlop

Компанія Dunlop розпочала свою історію в далекому 1888 році в Шотландії. Початковим вектором розвитку підприємства було виробництво пневматичних шин для велосипедів, а пізніше для автомобілів, мотоциклів, літаків і інших транспортних засобів. Сьогодні під брендом Dunlop випускаються не тільки шини, але також високоякісна спортивне взуття та інвентар - сумки, гірськолижні маски, сонцезахисні і спортивні окуляри.

Спортивні окуляри Dunlop високо оцінюються професійними велосипедистами, тенісистами, гольфістами, автогонщиками і багатьма знаменитостями спортивної індустрії. Виробництво очок для спорту зосереджено в Італії і акцентується на гармонійному поєднанні стильного сучасного дизайну і бездоганної якості. Наукові лабораторії підприємства розробляють власні технологічні рішення, що впроваджуються у виробництво спортивних очок:

  • Free-vision - технологія, що забезпечує максимальну оптичну коректність навіть при прямих сонячних променях;
  • Revo - багатошарове покриття для додаткового відбиття сонячних променів з різними відтінками відблиску;
  •  Super Anti-Fog - технологія, що запобігає запотівання лінз при будь-яких погодних умовах;
  • Double Lens - полікарбонатні подвійні лінзи підвищеної міцності.

При створенні спортивних очок Dunlop використовуються спеціальні поляризаційні лінзи, що складаються з 7 функціональних шарів. Завдяки цьому окуляри поглинають все УФ-промені і шкідливі для очей випромінювання. Оправа окулярів виготовляється з особливого матеріалу TR 90 - гіпоалергенного, легкого і еластичного полімеру, що забезпечує надійну фіксацію очок для занять активними видами спорту. Широкий асортимент очок для спорту Dunlop дозволяє підібрати ідеальну модель, яка буде відповідати саме вашим запитам і вимогам.

Коментарі