Кошик 0
Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
+38(067) 27-40-200 +38(095) 27-40-200 Замовити дзвінок

Спортивні окуляри Cratoni

Спортивні окуляри Cratoni

Німецька компанія Cratoni була заснована в 1985 році. Виробництво бренду зосереджено на створенні якісних шоломів і спортивних очок з акцентом на велосипедний спорт. Зараз бренд Cratoni можна назвати одним з лідерів в даній галузі - шоломи та окуляри заслужили високу похвалу професійних велогонщиків, а також користувачів у всьому світі. У розпорядженні компанії більше 70 філій і виробничих потужностей по всьому світу.

Візитна картка бренду - максимальний рівень надійності і безпеки. Це стосується і спортивних очок - вони по праву вважаються одними з кращих в даному сегменті ринку. Виробництво компанії засноване на 25-річному досвіді і нові розробки в спортивній індустрії, що дозволяє бренду випускати якісні аксесуари з бездоганним сучасним дизайном. Все окуляри для спорту тестуються в власному велопарку бренду, що дозволяє випускати в продаж тільки кращі екземпляри.

Окуляри Cratoni в парі з брендовими шоломами - комбінація, яку часто можна побачити на міжнародних змаганнях з велоспорту. Спортивні окуляри бренду на власному прикладі доводять, що правильна і надійний захист очей під час спорту здатна привести до відмінних результатів. Для створення аксесуарів використовуються якісні матеріали, що гарантують високий рівень безпеки навіть при експлуатації в самих екстремальних умовах.

Багатошарові лінзи відображають ультрафіолетове проміння і практично повністю поглинають шкідливі для сітківки ока випромінювання. Також творці приділили увагу тому, щоб лінзи не билися, що особливо важливо для професійних спортсменів. Обтічна оправа з гнучкого матеріалу щільно прилягає до обличчя, надійно захищаючи очі від сонця, вітру і пилу. Спортивні окуляри Cratoni - кращий вибір для людей, що віддають перевагу високі якість, безпеку і надійність за оптимальною ціною.

Коментарі