Кошик 0
Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
+38(067) 27-40-200 +38(095) 27-40-200 Замовити дзвінок

Спортивні окуляри AVK

Спортивні окуляри AVK

AVK - бренд, створений за ініціативою професіоналів спортивної індустрії для виробництва скоєних лижних масок і спортивних очок, доступних масовому споживачеві. Окуляри для спорту AVK відмінно адаптуються до самої екстремальної експлуатації завдяки впровадженню інноваційних розробок в галузі спортивної оптики. Серед головних переваг очок для спорту можна відзначити:

  • сучасне виробництво з впровадженням власних технологій;
  • висока якість оптичних світловідбивних і светопоглощающих лінз;
  •  стильний універсальний дизайн;
  • широка лінійка моделей на будь-який смак.

Виробництво компанії AVK розосереджено на кращих світових заводах оптики, завдяки чому готова продукція відрізняється надійністю, міцністю і незмінно високою якістю. Для створення лінз окулярів використовується більш досконалий, легкий і безпечний аналог скла - полікарбонат. Лінзи з полікарбонату забезпечують максимальний захист сітківки від ультрафіолетових променів. Також для додаткового захисту використовуються багатошарові покриття, що відображають різні типи випромінювань.

Оправи спортивних очок AVK легкі, гнучкі і еластичні за рахунок полімерної основи TR 90, завдяки чому аксесуари менш схильні до деформації і пошкоджень. Властивості матеріалу не змінюються в широкому діапазоні температур. Спеціальні прогумовані вставки не дають очками спадати навіть при найактивніших заняттях.

Продукція бренду AVK була високо оцінена на міжнародних виставках завдяки вдалому поєднанню ціни і якості. Широкий асортимент спортивних очок дозволяє підібрати ідеальну модель для різних запитів кінцевих користувачів. Окуляри AVK можна побачити на професійних спортсменів під час міжнародних змагань, що говорить про високий кредит довіри до бренду з боку представників спортивної індустрії.

Коментарі