Кошик 0
Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
+38(067) 27-40-200 +38(095) 27-40-200 Замовити дзвінок

Спортивні окуляри Asics

Спортивні окуляри Asics

Японський бренд Asics є одним з найбільших виробників в світі, що займаються виробництвом спортивного взуття, одягу, інвентарю та аксесуарів. Компанія Asics була створена ще в 1949 році з метою поповнити на той момент небагатий ринок якісними спортивними товарами. Назва бренду це абревіатура, дослівний переклад якої звучить як «У здоровому тілі - здоровий дух».

Бренд Asics активно просуває свою продукцію через масштабні спортивні заходи і змагання по всьому світу. Компанія спонсорує команди різних видів спорту, тому побачити на спортсменах екіпіровку з логотипом бренду не рідкість. Завдяки орієнтування продукції на професійний спорт, бренду вдається створювати максимально якісні вироби, які повністю відповідають вимоги досвідчених спортсменів і простих любителів активного способу життя.

Спортивні окуляри Asics славляться своєю високою якістю вже кілька десятиліть. Ідеально збалансовані технічні характеристики очок представлені споживачам в досконалої стильною формі і дизайні. Для створення спортивної оптики виробництво компанії використовує полікарбонатні лінзи, що виготовляються за технологією лиття. Отримані лінзи відрізняються завидною довговічністю і відмінною стійкістю до механічних пошкоджень.

Полегшений корпус оправи спортивних очок і легкі полікарбонатні лінзи роблять окуляри невідчутними під час шкарпетки. Особлива обтічна форма очок дозволяє захистити очі від вітру і пилу. При цьому вони відмінно захищають сітківку від шкідливих випромінювань і яскравих сонячних променів завдяки спеціальному покриттю Revo, зберігаючи прекрасну видимість без найменших спотворень. Спеціальні кольорові покриття дозволять поліпшити видимість при різних погодних умовах.

Коментарі