Кошик 0
Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
+38(067) 27-40-200 +38(095) 27-40-200 Замовити дзвінок

Сонцезахисні окуляри Autoenjoy

Сонцезахисні окуляри Autoenjoy

Компанія Autoenjoy входить в хорватсько-італійський холдинг OTI GROUP. Основна діяльність бренду спрямована на створення максимально якісних окулярів спеціалізованих для водіння і активного способу життя. Головна мета бренду Autoenjoy невпинно розвиватися і впроваджувати нові технологічні розробки для створення ідеальних сонцезахисних окулярів, які б могли повністю відповідати потребам сучасних водіїв і активних людей.

Так як навіть в назві бренду згадується автомобільна тема, окуляри для водіїв виготовляються відповідно до встановлених вимог і норм Міжнародної Автомобільної федерації для максимальної безпеки в дорозі. Оптика представлена ​​у вигляді поляризаційних лінз, повністю відображають відблиски, товщиною не більше 1,1 мм. Висока якість лінз адаптує і покращує оптичну коректність, що покращує видимість для водія більш ніж на 40%.

Колекція сонцезахисних окулярів для чоловіків і жінок від Autoenjoy пропонує покупцям великий вибір найрізноманітніших моделей, завдяки чому кожен зможе підібрати ідеальну для себе форму оправи та лінз в бажаному відтінку. Міцні оправи виготовляють з додаванням інноваційного полімеру TR 90, які забезпечує легкість і гнучкість всієї конструкції, а також високу стійкість до механічних пошкоджень.

У колекції компанії представлені окуляри з більш ніж двадцятьма видами лінз з різними колірними ефектами, дзеркальними покриттями, градієнтами та антиблікової захистом. На особливу увагу також заслуговує дизайн очок, який виконаний в кращих традиціях автомобільних аксесуарів з використанням нових модних віянь. В асортименті можна також знайти окуляри для водіння в темний час доби, які покращують видимість на дорозі.

Коментарі