Кошик 0
Список бажань 0
Меню
Наша адреса: м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
м. Дніпро, 49000 вул. Солідарна, 2
+38(067) 27-40-200 +38(095) 27-40-200 Замовити дзвінок

Репліка Бренд окулярів або оригінал

Репліка Бренда окулярів чи оригінал, у чому відмінність


Перш ніж прочитати опис цієї популярної категорії, дайте відповідь на запитання: що для вас пріоритетніше - усвідомлення того, що ваш аксесуар - плід розробок певного бренду, чи те, що ви володієте продуктом гідної якості за цілком прийнятною ціною? Репліки сонцезахисних окулярів відомих брендів - це золота середина, яка до найдрібніших деталей копіює відому модель, часто не поступається оригіналу за якістю, але, при цьому, продається за вартістю середнього мас-маркету. 

Репліка - не дорівнює "підробка" або чому копії брендів сонцезахисних окулярів настільки популярні


Не слід плутати поняття репліки з підробкою - це діаметрально протилежні речі, з яких вибирати завжди слід якісну інтерпретацію. Цікавий факт: більша частина копій сонцезахисних окулярів популярних брендів виробляється згідно з придбаною у виробника технологією, і контролюється ними ж. Це означає, що ви отримуєте ідентичний за якістю та естетичними характеристиками аксесуар, ціна якого, однак, знижується на 70-80%. Їх виробляють у тих самих умовах, на тому самому обладнанні та з таких самих якісних матеріалів. 

До речі, і Armani, і Channel, і Cartier, і Dolce & Cabana, і десятки інших компаній у такий спосіб популяризують свою продукцію, просто випускаючи її в доступнішому, бюджетному сегменті. Це - відома практика, яка досить давно використовується і при виробництві одягу, і автомобілів, і навіть продуктів харчування. 

Команда Вейс сподівається, що відповіла на риторичне запитання і надає вам свободу самостійного вибору. Ми не нав'язуємо вам будь-яку конкретну ідею.

Крім того, сотні популярних лінійок, чоловічі та жіночі варіації, класичні та ультрасучасні моделі оригінальних сонцезахисних окулярів в Україні вже чекають на вас в інтернет-магазині Veis! Ми зробили каталог - зручним і простим, фото - детальними і реалістичними, а ціни - доступними і аргументованими! Приступайте до вибору - купити якісні брендові окуляри від сонця тепер стало як ніколи просто!
Коментарі